O nas

Biuro projektowe GREG architekci Sp. z o.o. Sp. k., założone zostało przez Grzegorza Górkę w 2010r.

Pracownia rozwija się nieustannie, poszerzając krąg młodych, ambitnych projektantów. Zespół dąży wspólnie do tworzenia architektury ponadczasowej i niebanalnej, wpasowującej się w otoczenie, lecz wyróżniającej się myślą przestrzenno-funkcjonalną.

Nasze projekty obejmują budynki mieszkalne, hotelowe, użyteczności publicznej i przemysłowe prowadzone równolegle z opracowaniami zagospodarowania terenu, projektów wnętrz oraz identyfikacji wizualnej.

We wszystkich tych pracach, cechą wspólną jest poszukiwanie definicji miejsca oraz idei przewodniej umożliwiającej czyste, proste, naturalne, tektoniczne podejście do formułowania obiektu, bez przesady, epatowania formą i ozdobą, czy przytłaczania otoczenia i najbliższego kontekstu analizowanego terenu.

W architekturze łączymy wiedzę, doświadczenie i umiejętność obserwacji. Naszą kreatywność rozbudzają spotkani ludzie, odkryte miejsca, przyroda, poczucie humoru i kawa!

Zapraszamy na filiżankę : )

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.