Dom w Kotlinie Kłodzkiej

Rok: 2023
Stadium: projekt budowlany
Powierzchnia: 650 m²
Inwestor: osoba prywatna

Pisary to malownicza wieś położona w południowo-zachodniej Polsce, w Kotlinie Kłodzkiej. Bogata w dzikie lasy, graniczy ze Śnieżnickim Parkiem Krajobrazowym.

Na działce zainwestowania znajdują się dwa budynki istniejące (dawny budynek mieszkalny i stodoła) poddane rewitalizacji i rozbudowane o dodatkowe funkcje mieszkalne w dodatkowym budynku nowoprojektowanym. Projekt zakłada strefowanie terenu, gdzie w części wschodniej, z budynkami istniejącymi, zlokalizowane są części otwarte, umożliwiające przyjmowanie gości i organizację większych imprez, a w części zachodniej, znajduje się budynek nowoprojektowany dedykowany głównie dla użytku Inwestora. Teren w tym miejscu charakteryzuje się bardziej dzikim i intymnym klimatem. Zatopiony wśród drzew budynek nawiązuje do tradycyjnej architektury. Prywatny, wielopoziomowy taras otwiera się na las, dając poczucie swobody i autentyczności.

Ta strona używa plików cookies celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej.